۞ امام رضا (ع) :
از نشانه های دین فهمی ، حلم و علم است ، و خاموشی دری از درهای حكمت است . خاموشی و سكوت ، دوستی آور و راهنمای هر كار خیری است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » پزشكي قانوني

ترمیم پرده بکارت

ترمیم پرده بکارت از آنجا که گردش خون پرده بکارت از نظر مویرگی چندان کامل و رسا نیست دوختن آن موجب التیام زخمها و جوش خوردن نقاط پاره شده نمی شود و با برداشتن نخ بخیه پرده در نقاط مذکور از هم با می شود . به همین دلیل اغلب افرادی که به این کار […]

ترمیم پرده بکارت از آنجا که گردش خون پرده بکارت از نظر مویرگی چندان کامل و رسا نیست دوختن آن موجب التیام زخمها و جوش خوردن نقاط پاره شده نمی شود و با برداشتن نخ بخیه پرده در نقاط مذکور از هم با می شود . به همین دلیل اغلب افرادی که به این کار دست می زنند با اطلاع از این امر در جلو یا پشت پرده بکارت ازاله شده ورقه نازکی از مخاط مهبل را جدا می کنند و آنها را در محل پرده ازاله شده به یکدیگر می دوزند تا با ایجاد مانع بر سر راه دخول پرده حکم پرده بکارت را پیدا کند . اگر داماد از سابقه ازاله بکارت مطلع نگردد این گونه موانع مخاطی تعبیه شده اغلب در حین دخول پاره شده چندین برابر پرده های سالم خونریزی می نمایند و داماد فریب خورده را مطمئن به باکره بودن همسر خویش می نماید.

منبع : پزشکی قانونی ، دکتر فرامرز گودرزی و دکتر مهرزاد کیانی

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • در صورتی که نیاز به مشاوره حقوقی دارید از این قسمت استفاده کنید، در غیر این صورت سوال شما حذف می گردد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*