۞ امام رضا (ع) :
از نشانه های دین فهمی ، حلم و علم است ، و خاموشی دری از درهای حكمت است . خاموشی و سكوت ، دوستی آور و راهنمای هر كار خیری است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » بیشتر بدانید

توقیف اموال در مهریه

با سلام . من 3 سال پیش ازدواج کرده ام و در حال حاضر همسر بنده 350 سکه مهریه خود را به اجرا گذاشته در دادگاه استعلام از اداره ثبت شده تا اموال بنام من بررسی گردد. تنها دارایی من ارثیه ای پدرم بوده که سال68 فوت کرده ولی ارثیه ای که به من و […]

با سلام . من 3 سال پیش ازدواج کرده ام و در حال حاضر همسر بنده 350 سکه مهریه خود را به اجرا گذاشته در دادگاه استعلام از اداره ثبت شده تا اموال بنام من بررسی گردد. تنها دارایی من ارثیه ای پدرم بوده که سال68 فوت کرده ولی ارثیه ای که به من و برادرانم میرسد را 1 سال پیش همگی به نام مادرم کردیم که شامل 2 باب مغازه و 1 دستگاه آپارتمان بوده است آیا امکان توقیف این موارد برای دادگاه وجود دارد؟

با سلام چون تنها اموال شما ارثیه ای بوده که از پدرتان به ارث رسیده است و آن را به نام مادرتان کرده اید آنها را نمی تواند توقیف و وصول نماید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • در صورتی که نیاز به مشاوره حقوقی دارید از این قسمت استفاده کنید، در غیر این صورت سوال شما حذف می گردد.

۲ دیدگاه

  1. سلام مدتی است مهریه ام را که 110 سکه است به اجرا گذاشته ام و هنوز در دوران عقد به سر میبرم و باکره هستم .شوهرم مغازه و ماشین داره اما من نمیدانم سند ماشین و مغازه بنام خودشه یا نه.چگونه باید بدانم شوهرم مالی دارد و چگونه استعلام اموال شوهرم را بگیرم؟

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*