۞ امام رضا (ع) :
از نشانه های دین فهمی ، حلم و علم است ، و خاموشی دری از درهای حكمت است . خاموشی و سكوت ، دوستی آور و راهنمای هر كار خیری است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » جزوه و شیوه مطالعه دروس حقوق

جزوه درس حقوق مدنی 6 بیع

حقوق وکالت جزوه حقوق مدنی در این قسمت جزوه حقوق مدنی 6 برای شما دوستان آماده شده است . در صورتی که سوال درسی برای شما در حقوق مدنی 6 پیش آمد می توانید یا در قسمت مشاوره حقوقی مطرح کنید و یا با شماره ۰۹۱۳۶۴۵۷۴۰۶ در تماس باشید . درس حقوق مدنی 6 که […]

حقوق

وکالت

جزوه حقوق مدنی

در این قسمت جزوه حقوق مدنی 6 برای شما دوستان آماده شده است . در صورتی که سوال درسی برای شما در حقوق مدنی 6 پیش آمد می توانید یا در قسمت مشاوره حقوقی مطرح کنید و یا با شماره ۰۹۱۳۶۴۵۷۴۰۶ در تماس باشید .

درس حقوق مدنی 6 که تحت عنوان بیع است یکی از دروس شیرین و در عین حال پرنکته رشته حقوق است . این درس را شما باید به همراه تجزیه و تحلیل دقیق ماده های مربوط به بیع مطالعه نمائید و تا می توانید مسئله حقوق حل کنید . سعی کنید برای مطالعه برای آمون های حقوقی ، دروس را به نحوی مطالعه کنید که در حافظه شما ماندگار شود و صرف اینکه تست بزنید و قبول شوید مطالعه نکنید زیرا تست و کلا آزمون های تستی به خیلی چیزها بستگی دارد : مطالعه ، تمرکز و نداشتن استرس ، شانس . پس اگر شما خوانده باشید و روز آزمون استرس داشته باشید و شانس هم با شما نباشد به طبع نتیجه نمی گیرید و از یادتان میرود پس بسیار مفهومی مطالعه کنید.

برای دانلود این جزوه کلیک کنید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • در صورتی که نیاز به مشاوره حقوقی دارید از این قسمت استفاده کنید، در غیر این صورت سوال شما حذف می گردد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*