۞ امام رضا (ع) :
از نشانه های دین فهمی ، حلم و علم است ، و خاموشی دری از درهای حكمت است . خاموشی و سكوت ، دوستی آور و راهنمای هر كار خیری است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » برگه ها » خدمات حقوقی

بسم الله الرحمن الرحیم

برای شروع به طرح دعوا و مراحل دادرسی برای احقاق حق هر شخصی باید اصولی را رعایت کند که هم طرح دعوای وی مورد قبول دادگاه باشد و هم بتواند به نتیجه مطلوب خود برای اقامه دعوا دست یابد . به طبع رعایت و نگارش این اصول نیاز به دانش تخصصی خود دارد که از حیطه افراد معمولی که سر رشته ای در این موارد ندارند خارج است. برای رسیدن به اهداف مطلوب و گره گشایی از کار هموطنان عزیز ، تیم حقوقی ای متشکل از وکلا و دانش آموختن با تجربه ای تشکیل داده ایم که تمامی این موارد در تخصص آنها است که آماده همکاری با شما عزیزان می باشند .

خدمات حقوقی

دادخواست : دادخواهی ای است که شخص به طور کتبی در برگ مخصوص تقدیم دادگاه می نماید و به موجب آن احقاق حقوق خود را مطالبه میکند. دادخواست دهنده را خواهان می گویند و طرف مقابل را خوانده می نامند . توجه شود که دادخواست برای امور حقوقی مثل الزام به تنظیم سند رسمی و …. مورد استفاده قرار میگیرد .

شکوائیه : عبارت است از تقاضای کتبی برای رسیدگی به یک جرم است که از سوی شاکی یا ذینفع ارائه می شود . توجه شود که شکوائیه تنها برای امور کیفری مثل سرقت ، خیانت در امانت و … مورد استفاده قرار میگیرد.

اظهارنامه : ابزاری قانونی است که شخص میتواند قبل از تقدیم دادخواست ، حقوق خود را از متعهد مطالبه کند و یا اگر اظهاراتی دارد که میبایست به طرف مقابل اطلاع دهد میتواند از این ابزار استفاده کند.

لایحه : دفاعیه ای است که هریک از طرفین دعوا می تواند به صورت کتبی آماده و به دادسرا یا دادگاه تحویل دهند . لایحه اگر به صورت دقیق تنظیم شود می تواند نتیجه خیلی مطلوبی به دنبال داشته باشد و یکی از ابزارهای مهم در هنگام  رسیدگی به پرونده است . ( هزینه مطالعه پروند مجزا از تنظیم لایحه است ).

قرارداد : برای شروع به همکاری و خرید و فروش ها ، نیازمند تنظیم یک قرارداد بدون نقص و حرفه ای دارید .

نکته :

هزینه تمامی موارد فوق بستگی به پرونده و نوع و درجه دادگاه دارد .


جهت استفاده از خدمات فوق ، لطفا نوع سفارش خود را به شماره 09136457406 پیامک کنید تا مابقی مراحل برای شما ارسال شود

مثال : دادخواست ؛ موضوع الزم به تنظیم سند رسمی

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • در صورتی که نیاز به مشاوره حقوقی دارید از این قسمت استفاده کنید، در غیر این صورت سوال شما حذف می گردد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*