امروز : شنبه / 31 فروردین / 1398

خدمات حقوقی

بسم الله الرحمن الرحیم

برای شروع به طرح دعوا و مراحل دادرسی برای احقاق حق هر شخصی باید اصولی را رعایت کند که هم طرح دعوای وی مورد قبول دادگاه باشد و هم بتواند به نتیجه مطلوب خود برای اقامه دعوا دست یابد . به طبع رعایت و نگارش این اصول نیاز به دانش تخصصی خود دارد که از حیطه افراد معمولی که سر رشته ای در این موارد ندارند خارج است. برای رسیدن به اهداف مطلوب و گره گشایی از کار هموطنان عزیز ، تیم حقوقی ای متشکل از وکلا و دانش آموختن با تجربه ای تشکیل داده ایم که تمامی این موارد در تخصص آنها است که آماده همکاری با شما عزیزان می باشند .

خدمات حقوقی

دادخواست : دادخواهی ای است که شخص به طور کتبی در برگ مخصوص تقدیم دادگاه می نماید و به موجب آن احقاق حقوق خود را مطالبه میکند. دادخواست دهنده را خواهان می گویند و طرف مقابل را خوانده می نامند . توجه شود که دادخواست برای امور حقوقی مثل الزام به تنظیم سند رسمی و …. مورد استفاده قرار میگیرد .

شکوائیه : عبارت است از تقاضای کتبی برای رسیدگی به یک جرم است که از سوی شاکی یا ذینفع ارائه می شود . توجه شود که شکوائیه تنها برای امور کیفری مثل سرقت ، خیانت در امانت و … مورد استفاده قرار میگیرد.

اظهارنامه : ابزاری قانونی است که شخص میتواند قبل از تقدیم دادخواست ، حقوق خود را از متعهد مطالبه کند و یا اگر اظهاراتی دارد که میبایست به طرف مقابل اطلاع دهد میتواند از این ابزار استفاده کند.

لایحه : دفاعیه ای است که هریک از طرفین دعوا می تواند به صورت کتبی آماده و به دادسرا یا دادگاه تحویل دهند . لایحه اگر به صورت دقیق تنظیم شود می تواند نتیجه خیلی مطلوبی به دنبال داشته باشد و یکی از ابزارهای مهم در هنگام  رسیدگی به پرونده است . ( هزینه مطالعه پروند مجزا از تنظیم لایحه است ).

قرارداد : برای شروع به همکاری و خرید و فروش ها ، نیازمند تنظیم یک قرارداد بدون نقص و حرفه ای دارید .

نکته :

هزینه تمامی موارد فوق بستگی به پرونده و نوع و درجه دادگاه دارد .


جهت استفاده از خدمات فوق ، لطفا نوع سفارش خود را به شماره 09136457406 پیامک کنید تا مابقی مراحل برای شما ارسال شود

مثال : دادخواست ؛ موضوع الزم به تنظیم سند رسمی

تمامی حقوق این سایت برای حقوق گستر محفوظ است