۞ امام رضا (ع) :
از نشانه های دین فهمی ، حلم و علم است ، و خاموشی دری از درهای حكمت است . خاموشی و سكوت ، دوستی آور و راهنمای هر كار خیری است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » راهنمای نگارش متون حقوقی

شکایت از شوهر به دلیل استعمال الفاظ رکیک و توهین

حقوق وکالت لطفا منبع این مطلب را در وبگاه خود ذکر نمائید . بسمه تعالی ریاست محترم دادسرای عمومی و انقلاب ……. باسلام احتراما به استحضار می رساند : 1- اینجانبه ……….. ( شاکی دعوی ) مطابق عقد نامه رسمی ازدواج شماره …….. تنظیمی در دفتر خانه رسمی ازدواج شماره ………… شهرستان ………. زوجه دائم […]

حقوق

وکالت

لطفا منبع این مطلب را در وبگاه خود ذکر نمائید .

بسمه تعالی

ریاست محترم دادسرای عمومی و انقلاب …….

باسلام

احتراما به استحضار می رساند :

1- اینجانبه ……….. ( شاکی دعوی ) مطابق عقد نامه رسمی ازدواج شماره …….. تنظیمی در دفتر خانه رسمی ازدواج شماره ………… شهرستان ………. زوجه دائم و قانونی آقای ……….. ( مشتکی عنه ) می باشم.

2- به علت بروز اختلافات فی مابین اینجانبان ، شوهرم مرا با توسل به زور و خشونت غیرانسانی ناگزیر از ترک خانه کرده است .

3- بخاطر وضعیت موجود قریب یک ماه است که در خانه پدرم سکنی گزیده ام و متاسفانه زوج نه تنها از این بابت کوچکترین ناراحتی و احساس مسولیتی را به خود راه نمی دهد بلکه همواره به انحا مختلف سعی در سانیدن اذیت و آزار نسبت به اینجانبه و خانواده ام دارد.

4- از آن جمله در مورخ …….. زوج ضمن مراجعه به منزل مسکونی پدرم واقع در ……… با عربده کشی و انججام حرکات مستهجن ، همچنین به کارگیری الفاظ رکیک و زشت من و خانواده ام را مورد اهانت و تحقیر قرار داد .

5- در این خصوص صورت جلسه استشهادیه محلی که به امضای معتمدین محل رسیده و موید ادعای بنده می باشد به پیوست این شکوائیه تقدیم است.

4- لذا نظر به مراتب یاد شده و به منظور جلوگیری از تجری شخص نامبرده و ایضا ممانعت از بروز حوادث مشابه در آینده تقاضای رسیدگی و مجازات مشتکی عنه را دارم.

باکمال احترام

نام و نام خانوادگی

امضا ….. تاریخ ….

 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • در صورتی که نیاز به مشاوره حقوقی دارید از این قسمت استفاده کنید، در غیر این صورت سوال شما حذف می گردد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*