امروز : دوشنبه / 3 اردیبهشت / 1397

مشاوره تخصصی آزمون وکالت

مشاوره تخصصی آزمون وکالت

مشاوره تخصصی آزمون وکالت

بسم الله الرحمن الرحیم

امام جعفر صادق (ع): زماني كه كاري را اراده كردي تا با خداي خود مشورت نكردي با احدي مشورت نكن… اول صد مرتبه بگو «استخيرُالله» آنگاه از ديگران نظرخواهي كن، خداوند خير تو را بر زبان هر كسي كه دوست دارد جاري خواهد ساخت. (مكارم‌الأخلاق، ص ٣٦٩).

لازمه رسیدن به هر هدفی، تلاش برای آن است ولی خیلی مواقع پیش می آید که برای رسیدن به هدفی تلاش کرده ایم ولی نتیجه مدنظر حاصل نشده است و تنها دلیل این رخ داد نداشتن نقشه راه است. آزمون وکالت و همچنین سایر آزمون های حقوقی نیز یکی از این راه ها هستند و اگر برای رسیدن به مقصد خود یعنی قبولی در آزمون، راهنمایی نداشته باشیم، بی شک به نتیجه مطلوب نخواهیم رسید.

تا به امروز ( 5 اسفند 96 ) در سایت حقوق گستر و در قسمت دیدگاه ها، به سوالات داوطلبان پاسخ داده داده میشد و به این روال باز هم ادامه دارد ولی به دلیل اینکه اطلاعات کافی از داوطلبِ موردنظر برای بنده وجود نداشت به همین دلیل نمی توانستم به صورت تخصصی به این سوالات پاسخ بدهم.

با این حال تصمیم گرفتم قسمت مشاوره تخصصی آزمون وکالت را در سایت پیاده سازی کنم تا داوطلبان بتوانند به راحتی سوالات خود را مطرح کنند و بنده نیز بتوانم به صورت کاملا تخصصی به راهنمایی و مشاوره کاربران بپردازم.

در مشاوره تخصصی آزمون وکالت موارد زیر برای داوطلب بیان خواهد شد:

  1. معرفی منابع معتبر جهت مطالعه آزمون وکالت و سایر آزمون های حقوقی؛
  2. بیان شیوه صحیح مطالعه منابع معرفی شده؛
  3. معرفی قوانین مورد نیاز و شیوه مطالعه آنها؛
  4. معرفی شیوه های صحیح مطالعه و راهکارهای یادگیری بهتر؛
  5. آشنایی با شیوه صحیح برنامه ریزی؛
  6. آشنایی با نحوه صحیح خلاصه نویسی؛
  7. مدیریت زمان؛
  8. بیان شیوه های مقابله با استرس؛
  9. پاسخ به سایر سوالات داوطلب.

مشاوره تخصصی آزمون وکالت پس از پرداخت هزینه مشاوره، به صورت تلفنی انجام خواهد شد.

هزینه مشاوره : 50 هزار تومان می باشد.

در صورت تمایل به می توانید مبلغ فوق ( 50 هزار تومان ) به شماره کارت زیر واریز نمایید و سپس شماره واریز خود را به شماره 09136457406 پیامک نمایید تا جهت مکالمه تلفنی، هماهنگی های لازم انجام شود. ((لازم به ذکر است بدون هماهنگی قبلی به پیام های ارسالی و تماس های تلفنی پاسخی داده نخواهد شد)).

شماره کارت: 6395991156239352

به نام: احسان نصوحی

نزد بانک قوامین

 

تمامی حقوق این سایت برای حقوق گستر محفوظ است