۞ امام رضا (ع) :
از نشانه های دین فهمی ، حلم و علم است ، و خاموشی دری از درهای حكمت است . خاموشی و سكوت ، دوستی آور و راهنمای هر كار خیری است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » راهنمای نگارش متون حقوقی

مطالبه و پرداخت وجه ناشی از بدهکاری

موضوع : رای دادگاه مبنی بر مطالبه و پرداخت وجه ناشی از بدهکاری تایپ : احسان نصوحی تذکر : استفاده از مطالب فقط با ذکر منبع www.lawgostar.com مجاز می باشد . بسمه تعالی مرجعه رسیدگی : شعبه ……………………. دادگاه عمومی ……………….. خواهان : آقای ………………. خوانده : آقای ……………….. خواسته : مطالبه وجه گردشکار : […]

موضوع : رای دادگاه مبنی بر مطالبه و پرداخت وجه ناشی از بدهکاری

تایپ : احسان نصوحی

تذکر : استفاده از مطالب فقط با ذکر منبع www.lawgostar.com مجاز می باشد .

بسمه تعالی

مرجعه رسیدگی : شعبه ……………………. دادگاه عمومی ………………..

خواهان : آقای ……………….

خوانده : آقای ………………..

خواسته : مطالبه وجه

گردشکار : خواهان دادخواستی به خواسته فوق به طرفیت خوانده فوق تقدیم داشته که پس از ارجاع به این شعبه و ثبت به کلاسه فوق و جری تشریفات قانونی در وقت فوق العاده مقرر دادگاه به تصدی امضاء کننده ذیل تشکیل شده است و باتوجه به محتویات پرونده ختم رسیدگی را اعلام و به شرح زیر صدور رای می نماید .

رای دادگاه

در خصوص دادخواست آقای ……… فرزند ……….. به طرفیت خوانده آقای ………… فرزند ……… به خواسته مطالبه وجه ، به این شرح که خوانده مبلغ …………. ریال به عنوان قرض الحسنه از اینجانب خواهان دریافت نموده و مدرکی نیز دارم که تقدیم دادگاه می نمایم ، با توجه به دلایل ارائه شده از طرف خواهان و سند موجود در پرونده و اقرار اولیه خوانده مبنی بر بدهکاری قسمتی از ادعای خواهان و عدم ارائه دلیل مبنی بر بری الذمه بودن خویش ، دادگاه مستندا به مواد 351 قانون آئین دادرسی مدنی و مواد 1259 و 1384 قانون مدنی حکم بر پرداخت مبلغ …….. ریال در حق خواهان صادر و اعلام می دارد . رای صادره حضوری و وفق مقررات قابل تجدیدنظر است .

رئیس / دادرس شعبه …………. دادگاه عمومی………

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • در صورتی که نیاز به مشاوره حقوقی دارید از این قسمت استفاده کنید، در غیر این صورت سوال شما حذف می گردد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*