مهر ۳۰, ۱۳۹۶
lawgostar [@] gmail.com
جزوه

سفارش کارتحقیقی و پروژه های حقوقی

بسم الله الرحمن الرحیم

تنظیم و آماده سازی کارتحقیقی ، مقاله ، پایان نامه  ویژه دانشجویان رشته حقوق

در طول دوران تحصیل در دانشگاه با واحدهای درسی روبرو می شوید که یا به طور اصل و یا به تبع آن درس شما دانشجویان محترم نیاز به ارائه تحقیقاتی در آن زمینه ها دارید . به طبع انجام این پروژه ها نیاز به تخصص و دانش لازم دارد که از عهده بیشتر افراد از جمله ( کافی نت ها ) خارج است . به این علت که برای انجام دادن هر تحقیقی نیاز به دانش خاص در مورد آن تحقیق و موضوع و اصول آن دارد . به همین دلیل تیم تحقیقاتی ای از بین دانشجویان و اساتید رشته حقوق گردهمایی کرده ایم تا برای افردای که وقت کافی برای انجام این پروژه ها را ندارند یک همراه همیشگی باشیم .

سایت lawgostar ( حقوق گستر ) در طی شش سال فعالیت در زمینه های حقوقی در فضای مجازی توانسته است در بین کاربران حقوقی ، جایگاه واقعا مناسبی پیدا کند به گونه ای که به جرات می توان گفت جزو برترین سایت های حقوقی در این زمینه ها هستیم که کسب این جایگاه را مدیون استقبال شما عزیزان هستیم .

واژه شناسی تحقیقاتی :

در این قسمت به طور کاملا خلاصه عناوین تحقیقاتی را معرفی می کنیم و سپس به ادامه بحث می پردازیم :

کارتحقیقی : این عنوان یک واحد از دروس مقطع کارشناسی است که خود به دو عنوان کارتحقیقی ۱ و کارتحقیقی ۲ تقسیم می شود که هر عنوان به طور معمول دارای یک واحد است . که باید برای هر یک از عناوین فوق یک تحقیق برای کسب نمره به استاد ارائه شود . کارتحقیقی ۱ بیشتر عناوین جزایی و کیفری را در بر دارد و کارتحقیقی ۲ بیشتر عناوین مدنی و تجارت .

مقاله : این عنوان را بیشتر در مقاطع  کاردانی ، کارشناسی ارشد و دکتر انجام می دهند و یا برای ثبت مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی . که یا به پیشنهاد استاد است مثل سمینار ها و یا به دلخواه شخص دانشجو .

پایان نامه : این عنوان برای تمامی مقاطع تحصیلی ؛ کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری کاربرد دارد که هر دانشجو برای فارغ التحصیل شدن نیاز به ارائه آن دارد .

توضیحاتی در مورد نحوه تنظیم و آماده سازی تحقیقات :

کارتحقیقی :

اصولا تحقیقات این واحد درسی بین ۲۰ الی ۷۰ صفحه است .

منابع آماده سازی سایت برای انجام این تحقیقات از بین مقالات ، تحقیقات و پایان نامه های موجود است . که ابتدا موضوع شناسایی می شود و سپس به مطالعه منابع پرداخته می شود و پس از آن تلفیقی از منابع در یک عنوان تحقیق گردآوری می شود .

توجه شود که در پروژه کارتحقیقی به هیچ عنوان از منابع اختصاصی مثل کتاب و یا ترجمه مقالات لاتین و امثالهم استفاده نمیشود و تا در صورتی که موضوع ارسالی این منابع را لازم داشته باشد انجام نخواهد شد .

مقاله :

این عنوان به صورت اختصاصی سفارش داده می شود به این معنی که مقاله ای شبیه به محتوا و موضوع آن توسط کسی انجام نشده است که شامل اقسام پژوهشی و تلفیقی و … می شود .

تعداد صفحات نیز بین ۱۰ الی ۳۰ صفحه است .

پایان نامه :

هر دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد موظف است در انتهای تحصیل خود جهت فارغ التحصیلی ، پایان نامه ارائه نماید .

هر پایان نامه میانگین بین ۸۰ تا ۱۵۰ صفحه می باشد.

 چند نکته :

۱- پروژه ها از قبل آماده شده نمی باشند و طبق موضوع و اصول داده شده انجام می شود .

۲- هزینه تمامی پروژه ها به جزء پایان نامه ، تماما قبل از انجام کار باید واریز شود تا  تنظیم پروژه آغاز شود .

۳- کلیه پروژه ها پس از آماده سازی برای سفارش دهنده ایمیل خواهد شد .

۴- در محاسبه قیمت هایی که به سفارش دهنده داده می شود تمامی جوانب در نظر گرفته شد پس قیمت مقطوع است حتی اگر یک کاربر چندین سفارش همزمان بدهد تخفیفی داده نخواهد شد زیرا هر پروژه وقت موردنیاز و هزینه خود را خواهد برد .

۵٫ پس از سفارش و واریز وجه ، به محض اینکه تیم حقوقی سایت شروع به کار کردند در صورت پشیمانی و … به هیچ نحوی هزینه عودت داده نخواهد شد .

۶٫ در مورد فوق به هیچ عنوان تحقیق به سفارش دهنده در صورت کنسل کردن داده نخواهد شد .

۷- در ارائه اصول تحقیق در هنگام سفارش دقت لازم را داشته باشید زیرا ویرایش های بعدی اگر اصول آن از سوی شما گفته نشده باشد ، با هزینه انجام خواهد شد .

سفارش شما به منزله مطالعه این متن میباشد.


در صورتی که قصد سفارش یکی از پروژه های فوق الذکر را دارید میتوانید با شماره ۰۹۱۳۶۴۵۷۴۰۶ به صورت پیامک در ارتباط باشید

 

 

http://lawgostar.com/?p=3817

تمامی حقوق این سایت برای حقوق گستر محفوظ است