۞ امام رضا (ع) :
از نشانه های دین فهمی ، حلم و علم است ، و خاموشی دری از درهای حكمت است . خاموشی و سكوت ، دوستی آور و راهنمای هر كار خیری است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » راهنمای نگارش متون حقوقی

قرار رد دادخواست تجدیدنظر خواه

در این نوشته شما با نمونه قرار رد دادخواست به دلیل معلوم نبودن مشخصات تجدیدنظر خواه درخواست آشنا می شوید. تایپ : احسان نصوحی تذکر : به علت اینکه تمام مطالب سایت از کتاب ها حقوقی ، به صورت دستی تایپ می شود از شما عزیزان خواهشمندیم که در صورتی که قصد استفاده از مطالب […]

در این نوشته شما با نمونه قرار رد دادخواست به دلیل معلوم نبودن مشخصات تجدیدنظر خواه درخواست آشنا می شوید.

تایپ : احسان نصوحی

تذکر : به علت اینکه تمام مطالب سایت از کتاب ها حقوقی ، به صورت دستی تایپ می شود از شما عزیزان خواهشمندیم که در صورتی که قصد استفاده از مطالب این سایت را دارید حتما منبع مطالب را www.lawgostar.com ذکر نمائید . در غیر اینصورت استفاده از مطالب شرعا و قانونا حرام می باشد .

به تاریخ ………… در وقت فوق العاده شعبه ………… دادگاه تجدیدنظر استان ……… به تصدی امضاء کنندگان ذیل تشکیل ، و پرونده کلاسه …………… تحت نظر است با عنایت به مجموع محتویات پرونده ، ختم رسیدگی را اعلام و به شرح زیر مبادرت به صدور رای می نماید .

(( قرار ))

در خصوص دادخواست اعتراض تجدیدنظر آقای /خانم …….. نسبت به دادنامه شماره …………… مورخ ………… صادره از دادگاه عمومی شهرستان ……….. نظر به اینکه تجدیدنطر خواه مشخصات خود را در دادخواست ذکر نکرده و جهت رفع نقص پس از اخطاریه در ظرف موعد قانونی اقدام ننموده ، مستندا به استناد بند 1 ماده 341 قانون آیین دادرسی مدنی قرار رد دادخواست تجدیدنظر خواه صادر و اعلام می گردد .

رئیس شعبه ……………. دادگاه تجدیدنظر استان ………………

مستشار شعبه ……….. دادگاه تجدیدنظر استان …………….

—————–

گردآورنده و تایپ : احسان نصوحی

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • در صورتی که نیاز به مشاوره حقوقی دارید از این قسمت استفاده کنید، در غیر این صورت سوال شما حذف می گردد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*