۞ امام رضا (ع) :
از نشانه های دین فهمی ، حلم و علم است ، و خاموشی دری از درهای حكمت است . خاموشی و سكوت ، دوستی آور و راهنمای هر كار خیری است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » راهنمای نگارش متون حقوقی

نمونه قرار توقیف دادرسی به لحاظ محجور شدن یکی از اصحاب

در این قسمت شما با نمونه قرار توقیف دادرسی آشنا می شوید . تایپ : احسان نصوحی تذکر : به دلیل اینکه تمام مطالب سایت به صورت خلاصه از کتب اساتید و همینطور کتب قوانین تایپ می گردد ، به همین دلیل  از عزیزان تقاضا داریم در صورتی که قصد استفاده از مطالب سایت را […]

در این قسمت شما با نمونه قرار توقیف دادرسی آشنا می شوید .

تایپ : احسان نصوحی

تذکر : به دلیل اینکه تمام مطالب سایت به صورت خلاصه از کتب اساتید و همینطور کتب قوانین تایپ می گردد ، به همین دلیل  از عزیزان تقاضا داریم در صورتی که قصد استفاده از مطالب سایت را دارند حتما منبع این مطالب www.lawgostar.com را ذکر نمایند و در غیر اینصورت مدیریت سایت رضایتی در قبال استفاده از مطالب را ندارد و شرعا و قانونا حرام می باشد.

به تاریخ ………… در وقت فوق العاده شعبه …………. دادگاه عمومی ……………. به تصدی امضاء کننده ذیل تشکیل ، و پرونده کلاسه ……….. تحت نظر است . دادگاه با بررسی اوراق و محتویات پرونده ختم رسیدگی را اعلام و به شرح زیر مبادرت به صدور قرار می نماید .

 

(( قرار دادگاه ))

 

در خصوص دعوی آقای / خانم ………………… خواهان به طرفیت آقای / خانم …………….. خوانده به خواسته ………… نظر به این که مامور ابلاغ در ظهر اخطاریه خوانده یا خواهان ، مراتب محجور شدن خوانده یا خواهان را اعلام نموده ، دادگاه به استناد ماده 105 قانون ائین دادرسی مدنی قرار توقیف دادرسی صادر و اعلام می نماید ، مقرر است دفتر به خواهان ( یا خوانده ) اخطار شود ، و نسبت به معرفی جانشین یا جانشینان محجور با ذکر آدرس دقیق ایشان اقدام نماید ، پرونده از موجودی کسر و بایگانی شود .

رئیس / دادرس شعبه ………….. دادگاه عمومی …………….

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • در صورتی که نیاز به مشاوره حقوقی دارید از این قسمت استفاده کنید، در غیر این صورت سوال شما حذف می گردد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*