۞ امام رضا (ع) :
از نشانه های دین فهمی ، حلم و علم است ، و خاموشی دری از درهای حكمت است . خاموشی و سكوت ، دوستی آور و راهنمای هر كار خیری است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » راهنمای نگارش متون حقوقی

نمونه درخواست صدور اجرائیه جهت پرداخت وجه چک

در این نوشته شما با شیوه نوشتن درخواست صدور اجرائیه جهت پرداخت وجه چک آشنا می شوید . تایپ: احسان نصوحی تذکر : به دلیل اینکه تمام مطالب سایت به صورت خلاصه از کتب اساتید و همینطور کتب قوانین تایپ می گردد ، به همین دلیل  از عزیزان تقاضا داریم در صورتی که قصد استفاده […]

در این نوشته شما با شیوه نوشتن درخواست صدور اجرائیه جهت پرداخت وجه چک آشنا می شوید .

تایپ: احسان نصوحی

تذکر : به دلیل اینکه تمام مطالب سایت به صورت خلاصه از کتب اساتید و همینطور کتب قوانین تایپ می گردد ، به همین دلیل  از عزیزان تقاضا داریم در صورتی که قصد استفاده از مطالب سایت را دارند حتما منبع این مطالب www.lawgostar.com را ذکر نمایند و در غیر اینصورت مدیریت سایت رضایتی در قبال استفاده از مطالب را ندارد و شرعا و قانونا حرام می باشد .

ریاست محترم شعبه ……………………… دادگاه عمومی ……………………….

احتراما به استحضار می رساند که اینجانب ………………….. فرزند ……………………. شاکی و خواهان در پرونده کلاسه ………….. که منجر به صدور حکم محکومیت خوانده آقای ………………… به پرداخت مبلغ ………………. ریال ضرر و زیان ناشی از جرم صدور چک بلامحل صادر شده است و حکم صادره در دادگاه تجدیدنظر قطعی گردیده استو محکوم علیه از پرداخت محکوم به خودداری می کند ، بدین وسیله صدور اجرائیه جهت وصول مبلغ ………………… ریال از بابت خسارت وارده هزینه دادرس و تاخیر تادیه را از آن مقام محترم خواستارم . ضمنا کماکان اجرای ماده 696 قانون مجازات اسلامی در صورت عدم پرداخت محکوم به مورد تقاضاست . خواهشمند است اقدامات لازم را مبذول فرمائید .

 

 

باکمال احترام

نام و نام خانوادگی

امضاء ……. تاریخ …..

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • در صورتی که نیاز به مشاوره حقوقی دارید از این قسمت استفاده کنید، در غیر این صورت سوال شما حذف می گردد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*