۞ امام رضا (ع) :
از نشانه های دین فهمی ، حلم و علم است ، و خاموشی دری از درهای حكمت است . خاموشی و سكوت ، دوستی آور و راهنمای هر كار خیری است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » راهنمای نگارش متون حقوقی

نمونه قرار استماع شهادت شهود

در این قسمت شما با نمونه قرار استماع شهادت شهود آشنا می شوید . تایپ: احسان نصوحی تذکر : استفاده از مطالب فقط با ذکر منبع www.lawgostar.com مجاز می باشد و در غیر اینصورت شرعا و قانونا حرام می باشد .   به تاریخ …………. در وقت فوق العاده شعبه ……….. دادگاه عمومی …………. به […]

در این قسمت شما با نمونه قرار استماع شهادت شهود آشنا می شوید .

تایپ: احسان نصوحی

تذکر : استفاده از مطالب فقط با ذکر منبع www.lawgostar.com مجاز می باشد و در غیر اینصورت شرعا و قانونا حرام می باشد .

 

به تاریخ …………. در وقت فوق العاده شعبه ……….. دادگاه عمومی …………. به تصدی امضاء کننده ذیل تشکیل ، و پرونده کلاسه ……………… تحت نظر است . دادگاه با بررسی اوراق و محتویات پرونده ختم رسیدگی را اعلام و به شرح زیر مبادرت به صدور قرار می نماید .

(( قرار دادگاه ))

در خصوص دعوی آقای / خانم …………. ( خواهان ) به طرفیت آقای / خانم …….. ( خوانده ) به خواسته ……… دادگاه با بررسی محتویات پرونده ملاحظه گردید خواهان ( با خوانده ) به گواهی گواهان استفاده نموده اند و چون استماع گواهی ( شهادت ) در تصمیم گیری نهایی دادگاه موثر است ، لذا به استناد مواد 229 الی 249 قانون آئین دادرسی مدنی ( جدید ) قرار استماع گواهی گواهان صادر و اعلام می نماید . مقرر است دفتر ضمن تعیین وقت رسیدگی و دعوت طرفین به خواهان ( یا خوانده ) تذکر داده شود که گواهان ذیل برگ استشهادیه را در جلسه دادگاه با در دست داشتن شناسنامه عکس دار یا کارت شناسایی معتبر معرفی نمایند .

رئیس / دادرس شعبه …….. دادگاه عمومی ……….

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • در صورتی که نیاز به مشاوره حقوقی دارید از این قسمت استفاده کنید، در غیر این صورت سوال شما حذف می گردد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*