آیا یارانه قابل توقیف است؟

در مواقعی که زوجه برای مهریه خود اقدام می کند و زوج مالی برای اجرای حکم به واحد اجرای احکام معرفی نکند آیا زوجه می تواند حساب یارانه همسر خود را توقیف کند؟

محکوم له در احکام مالی در صورتی که محکوم علیه در راستای اجرائیه صادره اگر مال جهت اجراء حکم به واحد اجرای احکام معرفی نکند می تواند با معرفی از محکوم علیه (هر مال که باشد) تقاضای توقیف انرا جهت وصول نماید(ماده 49 قانون اجرای احکام مدنی) بنابراین می تواند با معرفی شماره حساب یارانه اگر موجودی در آن باشد تقاضای توقیف کند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن