جزوه آزمون وکالت

جزوه آزمون وکالت

در حال حاضر سوالات آزمون وکالت از 6 درس (حقوق مدنی – آیین دادرسی مدنی – حقوق تجارت – حقوق جزا «عمومی و اختصاصی» – آیین دادرسی کیفری و اصول فقه) طراحی می گردد. بدیهی است که مطالعه کتاب های مرتبط با منابع مذکور بسیار زمان بر است، البته با فرض اینکه برای مطالعه هر درس منابع معتبر آن شناخته و مطالعه شود.

قبلاً در سایت حقوق گستر جزوه ای جهت استفاده داوطلبان آزمون های حقوقی قرار گرفته بود که با توجه به اعلام نظر خریداران محترم و بررسی ها و مطالعات جزوه، در نهایت تصمیم به ویرایش و تجدیدنظر کامل این جزوات گرفته شد که این امر منجر به توقف فروش چند ماهه این جزوه شد. 

در ویرایش جدید، تمام تلاش این بوده است که کیفیت ارائه مطالب بیشتر و کامل تر شود و به همین دلیل انجام این عمل زمان زیادی را به خود اختصاص داد. همچنین برخلاف رویه قبل، فروش جزوه به صورت تک درس نیز امکانپذیر است.

در حال حاضر جزوه حقوق تجارت جهت استفاده آماده گردیده و به زودی نگارش و آماده سازی سایر جزوات نیز به اتمام خواهد رسید.

درس حقوق تجارت:

* 221 صفحه A4 پرینت و فنر زده شده.

* به همراه متن کامل قانون تجارت و قوانین مرتبط.

* ارسال با پست پیشتاز.

قیمت: 500 هزار تومان

برای مشاهده تعدادی از صفحات این جزوه کلیک کنید.

توجه داشته باشید که هزینه پرینت و پست در مبلغ هر جزوه محاسبه شده است. به نحوی که نصف قیمت هر جزوه صرفاً هزینه پرینت آن است.

———————————————–

سوالات متداول:

1- آیا امکان خرید جزوه به صورت فایل (پرینت نشده) ممکن است؟ خیر. جزوه صرفاً به صورت پرینت شده ارسال می شود. 

2- نحوه پرداخت به چه صورت است؟ ابتدا باید مبلغ مشخص شده برای هر جزوه را به شماره کارت ارسالی واریز و سپس مشخصات پستی خود (آدرس کامل منزل + کد پستی + تلفن همراه) را ارسال نمایید تا جزوه برای شما پست گردد.

3- مدت زمان ارسال جزوه چقدر است؟ اصولاً 24 ساعت پس از واریز وجه، جزوه به آدرس شما پست خواهد شد. مدت زمان رسیدن جزوه به مقصد، بستگی به آدرس محل اقامت شما دارد که ممکن است بین 24 تا 72 ساعت زمان ببرد. با این حال پس از ارسال، کد رهگیری پست برای شما ارسال خواهد شد.

جهت سفارش جزوه می توانید با شماره های زیر در تماس باشید:

09136457406

03152413217 (شنبه تا پنجشنبه 16 الی 19)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا