درخواست تخلیه عین مستاجره

سوال :

باتوجه به قانون روابط موجر و مستاجر سال 1376 و آئین نامه اجرایی آن مصوب جلسه 1378/2/19 هیات وزیران ، آیا درخواست تخلیه نیاز به دادخواست دارد یا خیر؟ و هزینه دادرسی آن چه مقدار است ؟

پاسخ :

باتوجه به ماده 3 آئین نامه اجرایی قانون روابط موجر و مستاجر سال 1376 درخواست تخلیه از ناحیه موجر نیاز به دادخواست ندارد و هزینه دادرسی آن برابر هزینه دادرسی دعاوی غیر مالی ( 5 هزار تومان ) است .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن