۞ امام رضا (ع) :
از نشانه های دین فهمی ، حلم و علم است ، و خاموشی دری از درهای حكمت است . خاموشی و سكوت ، دوستی آور و راهنمای هر كار خیری است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » وکالت و موارد مربوط به آن

منبع آئین دادرسی کیفری در آزمون وکالت رشته حقوق

حقوق وکالت   منبع آئین دادرسی کیفری در آزمون وکالت رشته حقوق پس از مذاکره و رای زنی و در رای گیری بین قانون آیین دادرسی کیفری فعلی (مصوب 1378) و قانون آیین دادرسی کیفری جدید (مصوب 1392)، در همایش سراسری اسکودا که در شهر مشهد برگزار شد، نهایتا قانون آیین دادرسی کیفری جدید به […]

حقوق

وکالت

 

منبع آئین دادرسی کیفری در آزمون وکالت رشته حقوق پس از مذاکره و رای زنی و در رای گیری بین قانون آیین دادرسی کیفری فعلی (مصوب 1378) و قانون آیین دادرسی کیفری جدید (مصوب 1392)، در همایش سراسری اسکودا که در شهر مشهد برگزار شد، نهایتا قانون آیین دادرسی کیفری جدید به عنوان منبع درس آیین دادرسی کیفری در آزمون وکالت 1393 که پاییز سال جاری برگزار شد تعیین گردید.

قضاوت

اما در آزمون قضاوت سال 1393 مبنع سوالات این درس ، قانون آئین دادرسی کیفری مصوب 78/6/28 و قانون اصلاح قانون تشکیل دادگاه­های عمومی و انقلاب مصوب 81/7/27 ملاک خواهد بود.

ولی به نظر بهتر بود که در آزمون قضاوت نیز مبلاک عمل قانون آئین دادرسی جدید باشد زیرا وقتی که این قانون تصویب شده است وجاهت علمی ندارد که قانونی که دیگر ترتیب اثر ندارد مطالعه شود .

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • در صورتی که نیاز به مشاوره حقوقی دارید از این قسمت استفاده کنید، در غیر این صورت سوال شما حذف می گردد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*