۞ امام رضا (ع) :
از نشانه های دین فهمی ، حلم و علم است ، و خاموشی دری از درهای حكمت است . خاموشی و سكوت ، دوستی آور و راهنمای هر كار خیری است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » وکالت و موارد مربوط به آن

سوالات آزمون وکالت سال 89

حقوق وکالت آزمون وکالت در این قسمت سوالات آزمون وکالت سال 89 برای دانلود در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است . باید خاطرنشان کنم که در آزمون وکالت سال 93 طرح سوال در خصوص درس آئین دادرسی کیفری ، معیار قانون مصوب 92 است . با این حساب بهتر است در این درس […]

حقوق

وکالت

آزمون وکالت

در این قسمت سوالات آزمون وکالت سال 89 برای دانلود در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است . باید خاطرنشان کنم که در آزمون وکالت سال 93 طرح سوال در خصوص درس آئین دادرسی کیفری ، معیار قانون مصوب 92 است . با این حساب بهتر است در این درس فقط قانون را مطالعه کنید.


نکاتی در مورد سطح سوالات آزمون های حقوقی : آزمون ها به نحوی طراحی می شوند که هر شخصی که مدرک حقوقی دارد چه لیسانس و یا بالاتر حتی اگر مطالعه ای هم نداشته باشد بتواند حداقل 10 درصد در آن درس کسب کند . به نحوی که اگر فرضا برای درس حقوق مدنی 20 سوال طراحی بشود 5 سوال آن بسیار راحت ، 10 سوال آن متوسط و 5 سوال دیگر آن متوسط رو به بالا باشد بعضا هم پیش می آید که یک الی دو سوال فضایی مطرح می شوند به نحوی که خود طراح سوال هم گاها در طرح آن سوال و چینش و انتخاب گزینه صحیح دچار اشتباه می شود و ما به این یک یا دو سوال کاری نداریم چون اگر سوالی سخت باشد برای همه سخت است و اگر آسان باشد برای همه آسان است .

برای دانلود کلیک کنید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • در صورتی که نیاز به مشاوره حقوقی دارید از این قسمت استفاده کنید، در غیر این صورت سوال شما حذف می گردد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*