۞ امام رضا (ع) :
از نشانه های دین فهمی ، حلم و علم است ، و خاموشی دری از درهای حكمت است . خاموشی و سكوت ، دوستی آور و راهنمای هر كار خیری است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » وکالت و موارد مربوط به آن

سوالات آزمون وکالت 93 به همراه پاسخنامه

سوالات آزمون وکالت 93 به همراه پاسخنامه سازمان سنجش برای دانلود آماده شده است . قابل توجه دوستان گرامی : سایت وکالتی ها به نشانی http://www.vekalatiha.ir به طور رسمی کار خود را در زمینه وکالت آغاز نمود . نکته : نکاتی در مورد سطح سوالات آزمون های حقوقی : آزمون ها به نحوی طراحی می […]

سوالات آزمون وکالت 93 به همراه پاسخنامه سازمان سنجش برای دانلود آماده شده است . قابل توجه دوستان گرامی : سایت وکالتی ها به نشانی http://www.vekalatiha.ir به طور رسمی کار خود را در زمینه وکالت آغاز نمود .

نکته : نکاتی در مورد سطح سوالات آزمون های حقوقی : آزمون ها به نحوی طراحی می شوند که هر شخصی که مدرک حقوقی دارد چه لیسانس و یا بالاتر حتی اگر مطالعه ای هم نداشته باشد بتواند حداقل ۱۰ درصد در آن درس کسب کند . به نحوی که اگر فرضا برای درس حقوق مدنی ۲۰ سوال طراحی بشود ۵ سوال آن بسیار راحت ، ۱۰ سوال آن متوسط و ۵ سوال دیگر آن متوسط رو به بالا باشد بعضا هم پیش می آید که یک الی دو سوال فضایی مطرح می شوند به نحوی که خود طراح سوال هم گاها در طرح آن سوال و چینش و انتخاب گزینه صحیح دچار اشتباه می شود و ما به این یک یا دو سوال کاری نداریم چون اگر سوالی سخت باشد برای همه سخت است و اگر آسان باشد برای همه آسان است .

دانلود

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • در صورتی که نیاز به مشاوره حقوقی دارید از این قسمت استفاده کنید، در غیر این صورت سوال شما حذف می گردد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*